Łazienka

Wyposażenie Twojej łazienki

Elegancja i niezawodność – bateria podtynkowa Grohe Groheterm Smart Control

Kto z nas nie marzy o relaksującej kąpieli, w trakcie której możemy swobodnie regulować intensywność strumienia oraz temperaturę wody? Kiedy nie musimy się martwić, że ustawiona przez nas temperatura za chwilę zrobi się za gorąca, lub za zimno. Komfortowa kąpiel, a przy tym stylowy design, czyli bateria dopasowana do nowoczesnej łazienki. Wszystko to może zapewnić Grohe Groheterm Smart Control. Jest to połączenie elegancji, z niezwykłą dokładnością wykonania. Instalacja baterii podtynkowej zapewni nie tylko niezwykłą wygodę użytkowania, ale też będzie doskonałą ozdobą łazienki.

Bateria podtynkowa Grohe Groheterm Smart Control, wyposażona została w dwa przyciski, dzięki którym została przeznaczona do obsługi dwóch wejść wody. Każdy z przycisków został czytelnie oznaczony. Dlatego też bateria jest idealna do użytku także przez osoby starsze.

Kąpiel z baterią podtynkową jest niezwykle przyjemna dzięki, jej domyślnym funkcjom. Nie musimy, za każdym razem rozpoczynając kąpiel, wprowadzać swoich ulubionych ustawień, wystarczy, by zapisać je raz i aktywować za każdym razem, kiedy postanawiamy wziąć prysznic. Rozpoczynając kąpiel, naciskamy przycisk, regulujemy intensywność strumienia, oraz temperaturę i ilość wody, tak by dostosować ją do naszych upodobań. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w łatwy sposób możemy wybierać czy chcemy, by woda była uwalniana ze słuchawki prysznicowej, czy z deszczownicy, wszystko to obsługujemy za pomocą jednego przycisku.

Bateria podtynkowa Grohe Groheterm Smart Control to nie tylko funkcjonalność, ale także walory estetyczne. Dzięki chromowanemu  wykończeniu — GROHE StarLightnada ona elegancji i będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji naszej łazienki. A dodatkowo, powłoka ta jest odporna na uszkodzenia i zarysowania. Nie należy się również martwić, że będzie osadzał się na niej kamień i osad. Jest ona łatwa w czyszczeniu. Rozwiązania te sprawią, że bateria będzie nam towarzyszyć przez długie lata.

Regulacja przepływu wody, nie tylko wpływa na jakość naszej kąpieli, ale także pozwala nam dbać o środowisko. Bateria ma specjalny system przepływu strumienia EcoJoy, który wspomaga oszczędzanie wody.

Bateria została wyposażona w zawory zwrotne oraz sitka do zanieczyszczeń. A specjalnie zastosowany system Grohe QuicFix, to gwarantowany szybki i nieskomplikowany montaż.

Zamontowanie baterii podtynkowej, sprawi, że już nigdy nie będziecie Państwo musieli martwić się regulacją temperatury wody, w trakcie kąpieli nie trzeba przekręcać z zimnej wody na gorącą i z powrotem. Wszystko to by zapewnić najbardziej komfortową kąpiel. Dodatkowo producenci zadbali o zapewnienie bezpieczeństwa. Przycisk do regulacji temperatury został skonstruowany z zastosowaniem blokady SafeStop, dzieki czemu przypadkowe zwiększenie temperatury jest możliwe tylko i wyłącznie do temperatury 38°. Jeśli jednak ktoś zdecyduje się, że chce poczuć cieplejszą wodę, to wystarczy wciśnięcie i przekręcenie dźwigni. System ten sprawdzi się doskonale zwłaszcza w przypadku dzieci i osób starszych, dla których problematyczne może być ustawienie właściwej temperatury i niekiedy mogłoby się to skończyć nawet poparzeniami.  Dlatego też, by ochronić wrażliwą skórę przed oparzeniami, temperatura wody może być zwiększona do maksymalnie 43° C.

Wszystko to w trosce o naszą wygodę a przede wszystkim bezpieczeństwo.
Najwyższa jakość, forma kwadratu oraz trzy przyciski, gwarantują nieskazitelny wygląd oraz doskonałe walory estetyczne. Ponadto wytrzymałe wykończenia zapewniają cieszenie się użyciem przez lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *