Łazienka

Wyposażenie Twojej łazienki

Odkryj nowoczesność baterii wannowych dzięki marce Hansgrohe!

Hansgrohe Logis – bateria wannowa P/t jest baterią przeznaczoną do obsługi dwóch ujść wody, zestawu prysznicowego oraz wylewki wannowej. Jest ona jednouchwytowa, jednootworowa i utrzymana w pięknym, a także przejrzystym kolorze – chromie. Tak piękna i prosta kolorystyka z pewnością dopełni elegancję i luksus Twojej łazienki. Powierzchnia koło wanny będzie niezwykle piękna, co za tym idzie, kąpiele i prysznice będą dla właścicieli od teraz jeszcze większym komfortem. Największy komfort oraz relaks daje przecież piękno i elegancja otoczenia, bo najpierw widzą oczy, a potem dopiero czuje ciało.

Hansgrohe Logis – Bateria Wannowa

Zestaw Hansgrohe dołączony do baterii zawiera wszelkie potrzebne elementy, którymi są: 

  • ceramiczny mieszacz
  • uchwyt
  • przełącznik oraz blok funkcyjny
  • rozeta
  • osłona

Wszystkie elementy, jak i cała bateria wannowa, wykonane są z materiałów najwyższej jakości, jak na przykład chromowana powłoka Logis. Powłokę tę cechuje niezwykle wysoka odporność na plamy, zacieki, a także uszkodzenia. Takie zabezpieczenie powoduje, iż bateria oraz jej elementy służyć będą przez długie lata. Hansgrohe Logis bateria wannowa utrzymana jest w modnym i nowoczesnym wzornictwie, co z kolei sprawia, iż wpasuje się w wystrój każdej luksusowej łazienki. Pozwól na odnowę swojego pomieszczenia już teraz i zacznij od baterii wannowej!

Bateria wannowa firmy Hansgrohe posiada blokadę uchwytu Boltic, która idealnie sprawdzi się, jeśli będą używały ją dzieci. Rodzice mogą ustawić odpowiednią dla swojej pociechy temperaturę na ograniczniku, a dzieci nie będą w stanie jej zmienić, jeśli blokada uchwytu zostanie użyta. Wówczas ich kąpiel będzie bezpieczna. Bateria posiada wbudowany przełącznik wanna/prysznic, co jest niesamowicie intuicyjne i proste w obsłudze (znajduje się on nad elementem ustawiania temperatury oraz uruchamiania strumienia wody). Właściciel sprzętu łatwo jest w stanie przełączyć baterię ze strumienia wody wannowego, na strumień wody prysznicowy, kiedy tylko ma na to ochotę. Montaż baterii jest całkowicie podtynkowy, co sprawi, iż żadne elementy nie będą widoczne, co za tym idzie, nie zepsują estetyki łazienki. Wysokość baterii wynosi 155 mm.

Elementy, które do całości zestawu należy dokupić osobno:

  • wylewka
  • zestaw prysznicowy
  • element podtynkowy iBox Uniwersal 01800180 Hansgrohe 

Trochę o marce

Hansgrohe jest firmą, która od wielu lat pełni (już od 1901 roku) swoje zadanie na rynku i zebrała ogromne już doświadczenie, a także rzeszę oddanych klientów. Zadaniem marki jest oczywiście zapewnianie swoim klientom coraz to nowszych rozwiązań łazienkowych oraz kuchennych, które są w pełni wydajne, długowieczne, oszczędzają zasoby, ale także są utrzymane w niezwykłym wzornictwie i odpowiadają obecnej modzie. Firma udostępnia swoim klientom od razu pliki projektowe oraz instrukcje montażu, które pomagają w montażu ich produktów. 

Głównym obszarem, który zapewnia firma Hansgrohe są baterie oraz prysznice, które dedykuje nowoczesnym łazienkom oraz kuchniom. Producenci zapewniają swoim klientom niesamowity komfort użytkowania produktów. W Hansgrohe doradztwem służą wyspecjalizowani fachowcy, którzy zawsze są skorzy do pomocy. Jeżeli Twój produkt nie działa tak, jak powinien lub jest uszkodzony, wystarczy kontakt z firmą i od razu sytuacja zostanie dokładnie sprawdzona, a także rozwiązana. Mistrzowie, których w ekipie marki nie brakuje, służą do rozwiązywania nawet najbardziej skomplikowanych problemów technicznych. Dla producentów firmy Hansgrohe najważniejszy jest klient, jego komfort oraz zadowolenie z zakupu i sprzętu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *